Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова кутова акумуляторна безщіткового шліфмашина лінійки Power X-Change system Einhell TE-AG 18/150 Li BL - Solo серії Expert plus працює тихо і з низьким рівнем вібрації, що в свою чергу, підвищує експлуатаційну безпеку. Для дуже плавної роботи, двигун і привід розділені. Безщітковий двигун забезпечує більшу потужність і більш тривалий термін служби. Тонкий дизайн з м'яким захватом додаткової антивібраційної ручки. Високий рівень безпеки забезпечується плавним пуском і надійним захисним кожухом. Ключ для фланцевої гайки знаходиться в спеціальному відсіку в додатковій рукоятці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.8 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безщітковий двигун | 1 |
| Вага | 1.8 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | додаткова рукоятка, захисний кожух, ключ для фланцевої гайки, у комплект не входить ріжучий диск, без акумулятора, без зарядного пристрою |
| Тип | кутові (болгарки), дельташліфовальні |
| Швидкість холостого ходу | 8500 об/хв |
- Цена: 4 830 ₴


