Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 мм |
| Вес | 1.7 кг |
| Длина | 371 мм |
| Высота | 75 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 75 мм |
| Вихідна потужність | 750 Вт |
| Довжина | 371 мм |
| Діаметр диска | 50 мм |
| Комплектація | ключ/x2 (13 781203-2, 19 781206-6), цанговий зажим/Ø6 мм для GD0810C 193012-1 |
| Макс. діам. цангового патрона | 6 мм |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек² |
| Рівень шуму | 90 дБ /звукова потужність |
| Тип | прямі |
| Швидкість холостого ходу | 7000 об/хв /макс. |
- Цена: 13 999 ₴


