Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 195 мм |
| Вихідна потужність | 1400 Вт |
| Довжина | 437 мм |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна, блокування кнопки включення, система стабілізації оборотів, система пиловидалення, D-подібна рукоятка |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр шийки шпинделя | 22.23 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | комплект щіток, Ручка, шестигранний ключ, мешок для пыли, держатель для ключа, алмазний диск, стальной кейс |
| Показник вібрації ah | 12 м/сек²/выравнивание бетона |
| Рівень шуму | 102 дБ /(звуковая мощность) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Тип | полірувальні/по бетону |
| Швидкість холостого ходу | 10000 об/хв |
| Ширина | 235 мм |
- Цена: 30 500 ₴


