Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| акумулятор | 1 /Li-ion (в комплект поставки не входит) |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 145 мм |
| Довжина | 362 мм |
| Додаткові характеристики | авторегулювання швидкості обертання, перемикач, индикатор разрядки аккумулятора, оборудован электроникой |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр шийки шпинделя | 22 мм /(диаметр посадочного места диска) |
| Комплектація | картонна коробка, ключ, захисний кожух |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 /мин-1 |
| Напруга | 18 В |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек²/шліфування |
| Рівень шуму | 79 дБ |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Ширина | 140 мм |
- Цена: 7 864 ₴


