Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 1.2 кг |
| Висота | 144 мм |
| Вихідна потужність | 240 Вт |
| Довжина | 153 мм |
| Додаткові характеристики | система пиловидалення/встроенное устройство для пылеулавливания, Ергономічна рукоятка |
| Діаметр диска | 123 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | пилозбірник, абразивний лист, картонна коробка |
| Макс. діам. шліфінструменту | 125 мм |
| Показник вібрації ah | 3 м/сек² |
| Рівень шуму | 81 дБ //звуковая мощность92 дБ(А) |
| Тип | ексцентрикові |
| Частота коливань | 24000 кол/хв |
| Ширина | 123 мм |
- Цена: 3 670 ₴


