Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 75 мм |
| Длина | 371 мм |
| Высота | 75 мм |
| Характеристики электрических пушек | |
| Потребляемая мощность | 0.75 кВт |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.6 кг /в соответствии с EPTA |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 371 мм |
| Комплектація | ключ/13 781203-2 Ключ 19 781206-6, цанговий зажим/O6 мм для GD0800C 193012-1 |
| Макс. діам. цангового патрона | 6 мм |
| Макс. діам. шліфінструменту | 25 мм |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 28000 |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек²/шліфування |
| Рівень шуму | 90 дБ /(А), 79 дБ(А) звуковое давление |
| Споживана потужність | 0.75 кВт |
| Тип | прямі |
| Швидкість холостого ходу | 28000 об/хв /(7.000 - 28.000 м/мин-1) |
- Цена: 15 699 ₴


