Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 121 мм |
| Джерело живлення | акумулятор |
| Довжина | 315 мм |
| Додаткові характеристики | обмеження пускового струму, захист від ненавмисного пуску, система гасіння вібрації, ергономічна конструкція |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | чорний, зелений |
| Комплектація | тарільчастий шліфкруг, шліфувальний аркуш, боковая ручка, накладка на редуктор |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 7800 |
| Рівень шуму | 84 дБ /(звуковое давление) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.4 кВт |
| Тип | полірувальні |
| Ширина | 115 мм |
- Цена: 6 517 ₴


