Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Довжина різьби шпинделя | 22 мм /макс. |
| Додаткові характеристики | захист від перевантажень, оптимізована вентиляція та охолодження двигуна, високий крутний момент, висока продуктивність, ергономічна конструкція, попереднє встановлення частоти обертання, пилозахищений впуск повітря |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | гайка затискна, додаткова рукоятка, опорний фланець, ключ під два отвори, картонна коробка, захисний кожух |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 7.5 кВт /номинальная |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11000 об/хв |
- Цена: 2 670 ₴


