Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.2 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | поліпшена вентиляція, захисний кожух, двопозиційне приєднання додаткової рукоятки |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | додаткова рукоятка, фланець, ключ, захисний кожух, кругла гайка |
| Напруга | 240 В /(230 В электрическая) |
| Рівень шуму | 102 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 11500 об/хв |
- Цена: 5 302 ₴


