Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.4 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника, блокування кнопки включення, регулювання положення стрічки, система пиловидалення |
| Колір | зелений |
| Комплектація | додаткова рукоятка, пилозбірник, 1 лист шліфувального паперу K80 |
| Напруга | 230 В |
| Розмір шліфувальної поверхні | 76 x 165 мм |
| Розмір шліфувальної стрічки | 75 х 533 мм |
| Рівень шуму | 50 дБ |
| Споживана потужність | 0.7 кВт |
| Тип | стрічкові |
| Швидкість шліфувальної стрічки | 350 м/хв |
- Цена: 6 355 ₴


