Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2 мм |
| Вага | 1.7 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника |
| Колір | синій |
| Комплектація | блок системи мікрофільтрації, шліфувальний аркуш |
| Показник вібрації ah | 5.5 м/с² |
| Похибка k | 1.5 м/с2 |
| Розмір шліфувальної стрічки | 230 x 93 мм/шліфлист для кріплення на зажимах, 182 x 92/шліфпластина |
| Рівень шуму | 80 дБ |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 0.19 кВт |
| Тип | вібраційні |
| Частота коливань | 24000 кол/хв |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
- Цена: 4 428 ₴


