Характеристики
Информация для заказа
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 4 мм |
| Вага | 1.5 кг |
| Джерело живлення | мережа |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника, регулювання швидкості обертання, рукоятка з м'якою накладкою, система микрофильтрации, крепление на липучке, Bosch Low Vibration |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | зелений |
| Комплектація | пластиковий кейс, пилозбірник, шліфувальний аркуш |
| Рівень шуму | 96 дБ |
| Споживана потужність | 0.27 кВт |
| Тип | ексцентрикові/2 мм |
| Частота коливань | 24000 кол/хв /(макс.) |
- Цена: 3 587 ₴


