Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, антивібраційна передня рукоятка, мала вага і компактні розміри, регулювання кожуха без ключа |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | зелений/з чорним |
| Комплектація | ключ спеціальний, захисний кожух комплект, затискна гайка, фланець, картонна коробка, інструкція |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 0.85 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
- Цена: 2 099 ₴


