Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.3 кг |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника, рукоятка з м'якою накладкою, керуюча електроніка, регулювання числа обертів, гальмо шліфтарілки, система мікрофільтрації |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | чорний з синім |
| Комплектація | шліфувальний аркуш K80, блок системи мікрофільтрації |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 12000 |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 0.25 кВт |
| Тип | ексцентрикові |
| Швидкість холостого ходу | 7500 об/хв |
- Цена: 4 416 ₴


