Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна, захисний кожух, обмеження пускового струму, двигун "Чемпіон", фіксація вимикача, захист від ненавмисного пуску |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | захисний кожух комплект, додаткова рукоятка, опорний фланець, ключ під два отвори, затискна гайка |
| Напруга | 220 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 6500 об/хв |
- Цена: 4 080 ₴


