Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна, захист від випадкового включення, захист від перевантажень, регулювання швидкості обертання |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | додаткова рукоятка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 4000 |
| Напруга | 220 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.6 кВт |
| Тип | полірувальні |
| Швидкість холостого ходу | 1500 об/хв |
- Цена: 12 999 ₴


