Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові характеристики | регулювання швидкості обертання, фіксація шпинделя |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | червоний |
| Комплектація | ключ спеціальний, захисний кожух комплект, додаткова рукоятка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 11000 |
| Напруга | 230 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.1 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Швидкість холостого ходу | 3000 об/хв |
- Цена: 2 376 ₴


