Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.7 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 262 мм |
| Додаткові характеристики | підключення пилозбірника |
| Колір | синій |
| Комплектація | пилозбірник, шліфувальна стрічка, стальная плита |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 270 |
| Напруга | 220 В |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек² |
| Розмір шліфувальної стрічки | 76 x 457 мм |
| Рівень шуму | 94 дБ /(звуковая мощность) |
| Споживана потужність | 0.65 кВт |
| Тип | стрічкові |
| Ширина | 130 мм |
- Цена: 6 799 ₴


