Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Амплітуда коливань | 2.8 мм |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 153 мм |
| Вихідна потужність | 300 Вт |
| Довжина | 218 мм |
| Додаткові характеристики | регулювання швидкості обертання, фіксація вимикача, липуче з'єднання, додаткова бічна рукоятка, прогумований корпус |
| Діаметр диска | 123 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | пилозбірник, Шліфувальний папір, Ручка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 12000 |
| Напруга | 220 В |
| Рівень шуму | 81 дБ /звуковое давление |
| Тип | ексцентрикові |
| Частота коливань | 8000 кол/хв /- 24.000 мин-1 |
| Швидкість холостого ходу | 12000 об/хв |
| Ширина | 123 мм |
- Цена: 7 699 ₴


