Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5.8 кг |
| Висота | 144 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Довжина різьби шпинделя | 22.23 мм |
| Додаткові характеристики | захист від пилу, обмеження пускового струму, рукоятка з м'якою накладкою, высокая стойкость двигателя к перегреву, усиленные шестерни редуктора, возможность поворота корпуса, опорная шайба "Суперфланец" облегчает демонтаж диска |
| Діаметр диска | 230 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | ключ/ для контргайки 35 мм, боковая ручка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 6600 |
| Напруга | 220 В |
| Показник вібрації ah | 2.5 м/сек², 8.5 м/сек² |
| Рівень шуму | 89 дБ /(звуковое давление) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Ширина | 250 мм |
- Цена: 6 395 ₴


