Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна, захист від пилу |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Колір | синій |
| Комплектація | гайка затискна, ключ спеціальний, шайба упорна, захисний кожух комплект, додаткова рукоятка |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 10000 |
| Напруга | 220 В |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Споживана потужність | 1.45 кВт |
| Тип | кутові (болгарки) |
- Цена: 10 450 ₴


