
Bosch Набір інструменту: дриль-шурупокрут GSR 18В-50 + Шліфмашина кутова GWS 180-LI в XL-BOXX
- Нет в наличии
- Код: 0.615.990.M47
18 906 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Набір інструменту Bosch: дриль-шурупокрут GSR 18В-50 + Шліфмашина кутова GWS 180-LI в XL-BOXX 0.615.990.M47.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Живлення | акумулятор |
| Ключові особливості | Літій-іонний акумулятор |
| Колір | синій |
| Комплектація | дриль-шуруповерт, 2 АКБ, шліфмашина кутова |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 35 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обертаючий момент | 28 Нм /-50 |
| Призначення | професійний |
| Режим работы | свердління, закручування, викручування |
| Тип | набір |
| Тип двигуна | безщітковий |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1800 об/хв |
- Цена: 18 906 ₴

