
Makita Міксер будівельний UT2204, 850 Вт, 550 об/хв, шпіндель М14, до 220мм, 3.4кг
- Нет в наличии
- Код: UT2204
12 001 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita UT2204 - це якісний і надійний міксер для перемішування в'язких матеріалів, будівельних сумішей, фарб і лаків. Обладнаний потужним мотором 850 Вт, міксер Makita UT2204 може використовуватися з насадками діаметром до 220 мм. Ергономічна рукоятка з гумовими вставками забезпечує зручний хват, покращує управління інструментом і знижує втому користувача.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага (брутто) | 3.4 кг |
| Висота | 15.2 см |
| Внутрішня різьба шпинделя | M14 |
| - глибина | 36.5 см |
| Звуковий тиск | 83 дБ(А) |
| Колір | синій |
| Потужність | 850 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Режим работы | свердління |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2 |
| Рівень шуму | 94 дБ(А) |
| Тип | дриль-міксер |
| Швидкість обертання | 550 об/хв |
| Ширина | 8.9 см |
- Цена: 12 001 ₴

