
Makita будівельний UT120, 1150 Вт, 250-580 об/хв, шпіндель М14, до 140мм, 5кг
- Нет в наличии
- Код: UT120
10 962 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita UT120 – це професійний двошвидкісний міксер для перемішування до 50 кг в'язких матеріалів. Система плавного пуску захищає користувача від бризок, а інструмент від перевантаження. Обладнаний потужним двигуном 1150 Вт, міксер Makita UT120 має механізм електронного регулювання кількості обертів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 26.7 см |
| Внутрішня різьба шпинделя | M14 |
| - глибина | 26.7 см |
| Потужність | 1150 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Режим работы | свердління |
| Тип | дриль-міксер |
| Швидкість обертання | 580 об/хв |
| Ширина | 8.6 см |
- Цена: 10 962 ₴

