
Einhell Дриль ударний PXC TC-ID 18 Li-Solo, PXC, акум., ШЗП, 2600об/хв, 0-13мм, 1.6кг, (без АКБ та ЗП)
- Нет в наличии
- Код: 4513960
2 478 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна дриль Einhell TC-ID 18 Li дозволяє виконувати роботи з використанням двох функцій: свердління, свердління з ударом. Інструмент входить в лінійку бездротових інструментів Einhell з використанням одного типу батареї для всіх пристроїв Power X-Change
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Питание | Аккумулятор |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 2.5 Агод |
| Вага | 1.6 кг |
| Вага (брутто) | 2 кг |
| Діаметр патрона | 13 мм |
| Діапазон затиску патрона | 1.5-13 |
| Ключові особливості | упор глибини |
| Колір | червоний |
| Комплектація | кейс для інструмента, інструкція, дриль |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Призначення | побутовий |
| Режим работы | свердління, свердління з ударом |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 14600 |
| Швидкість обертання | 2600 об/хв /холостий хід |
- Цена: 2 478 ₴

