
Bosch Дриль ударний UniversalImpact 700 X-line, 700Вт, ШЗП, 1.7кг, набір свердл і біт, кейс
- Нет в наличии
- Код: 0.603.131.00F
3 307 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний ударний дриль UniversalImpact 700 ідеально підходить для будь-яких можливих завдань з обробки будь-яких матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Живлення | мережа 220 В |
| Ключові особливості | реверс, упор глибини, блокування кнопки включення, электронная регулировка скорости вращения |
| Колір | зелений |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, інструкція, дриль, пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 12 мм |
| Обертаючий момент | 19 Нм |
| Потужність | 700 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Режим работы | свердління, свердління з ударом |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Швидкість обертання | 3000 об/хв |
- Цена: 3 307 ₴

