
Bosch Дриль ударний EasyImpact 600, 600Вт, ШЗП, 3000 об/хв, 1.7 кг, кейс
- Нет в наличии
- Код: 0.603.133.020
2 340 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дриль EasyImpact 600 відноситься до серії інструментів для домашнього використання DIY і призначений для свердління та свердління з ударом різних матеріалів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | ударна дріль |
| Ширина | 6.8 см |
| Режим работы | свердління, свердління з ударом |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| - глибина | 29 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Комплектація | інструкція, дриль, пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Потужність | 600 Вт |
| Обертаючий момент | 15 Нм |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 12 мм |
| Колір | зелений |
| Швидкість обертання | 3000 об/хв |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Висота | 22.1 см |
- Цена: 2 340 ₴

