Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутовий дриль Makita DA6301 – це професійний інструмент для свердління під кутом. Розчеплююча муфта, застосована в дрилі Makita DA6301, забезпечує ковзання елементів, що крутяться при заклинюванні бура, чим запобігає ривку і, відповідно, оберігає механізм від передчасного зносу. Особливий комфорт у роботі з дриллю Макіта DA6301 забезпечується зниженим рівнем вібрації та трьома зручними рукоятками: основна – з кнопкою включення та двома додатковими – фронтальною та бічною, що забезпечують максимальний контроль над інструментом у процесі роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 4.7 кг |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Діаметр патрона | 10 мм /(0.5 - 10) |
| Живлення | мережа 220 В, мережа 230 В |
| Ключові особливості | реверс |
| Колір | синій |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 810 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Режим работы | свердління, закручування |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2 |
| Тип | кутова дриль |
| Тип патрона | ключовий, резьбовой |
| Швидкість обертання | 1200 об/хв |
- Цена: 15 445 ₴


