Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кутовий дриль Makita DA3011F – це професійний інструмент для свердління під кутом. Надмала габаритна висота (всього 93 мм від краю редуктора до кінця свердлильного патрона) забезпечує комфорт у важкодоступних місцях. Makita DA3011F має електронну систему регулювання з перемикачем та фіксатором, що дуже зручно під час проведення ремонтно-будівельних робіт.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.6 кг |
| Висота | 61 см |
| - глибина | 282 см |
| Діаметр патрона | 10 мм /1.5 - 10 |
| Живлення | мережа 220 В |
| Звуковий тиск | 81 дБ(А) |
| Колір | синій |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2 |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип | кутова дриль |
| Швидкість обертання | 2400 об/хв |
| Ширина | 93 см |
- Цена: 11 799 ₴


