Описание
Характеристики
Информация для заказа
Makita DP2011 – електрична дриль для свердління отворів в деревині, металі, пластику та інших матеріалах. Дриль обладнана швидкозажимним патроном, що дозволяє швидко змінювати витратний інструмент не застосовуючи ключа.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 175 см |
| - глибина | 209 см |
| Довжина мережевого кабелю | 2.5 м |
| Діаметр патрона | 0.8 мм |
| Живлення | мережа 220 В |
| Звуковий тиск | 77 дБ(А) |
| Колір | чорний, синій |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 6.5 мм |
| Потужність | 370 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Рівень вібрації | 4 м/сек² |
| Рівень шуму | 108 дБ(А) |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозажимний, бесключевой |
| Швидкість обертання | 4200 об/хв |
| Ширина | 64 см |
- Цена: 4 385 ₴


