
Makita Дріль ударна M8100KX2 710Вт, 13мм + комплект ручного і витратного інструменту
- Нет в наличии
- Код: M8100KX2
5 899 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.1 кг |
| Діаметр патрона | 1.3 мм /- 13 мм |
| Ключові особливості | курковый переключатель, Ергономічна рукоятка, бічна рукоятка |
| Комплектація | дриль, свердла/По камню 6, 8, 10 мм (по 1 шт); По дереву 6, 8, 10 мм (по 1 шт); По металлу 6, 8, 10 мм (по 1 шт), набір біт/ PH1- 2 шт, PH2 – 3 шт, PH3 – 1 шт, SL5 – 1 шт, SL6 – 1 шт, магнітний тримач біт, торцеві головки/: 8, 10, 12, 13 мм, молоток, плоскогубці, викрутка/комбинированная SL/PH – 1 шт |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм /(камень) |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм /(металл) |
| Потужність | 710 Вт |
| Тип | ударна дріль |
| Частота ударів в хвилину | 48000 /(макс.) |
- Цена: 5 899 ₴

