Описание
Характеристики
Информация для заказа
GBM 50-2 Professional - зручна, довговічна, високоефективна і безпечна магнітна дриль для свердління металу. Лазерний інструмент для швидкого позиціонування, потужний двигун для надійного і ефективного точного свердління. Сервісний дисплей з інтелектуальною системою HMI сповіщає про ступінь зносу, терміну служби інструменту. Ідеально підходить для свердління до 50 мм: потужний магніт забезпечує надійне утримання інструменту.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 14.7 кг |
| Комплектація | клин MT2, ключ-шестигранник 6, 4 і 3 мм, страхувальний ремінь, редукційна муфта (MT2 / MT1), штифт, адаптер для коронки, бачок зі шлангом для охолоджуючої рідини, тримач бачка, пластиковий кейс |
| Максимальний діаметр коронки, мм | 50 |
| Максимальний діаметр різьби нарізання | M16 |
| Максимальний діаметр свердла | 23 мм /спірального |
| Потужність | 1200 Вт /вхідна |
| Призначення | професійний |
| Режим работы | свердління |
| Тип | дриль магнітна |
| Швидкість обертання | 50 об/хв /-255 (х/х) |
- Цена: 65 688 ₴


