Описание
Характеристики
Информация для заказа
Легка, бездротова дриль-шуруповерт Bosch GSR 12V-15, що працює на літій-іонному 12 В акумуляторі 2,0 А * год закручує-відгвинчує шурупи діаметром 7 мм, свердлить отвори в деревині діаметром 19 мм, в металі - 10 мм. Двухшвидкісна, з механічним перемикачем передач (0-400 і 0-1300 об / хв), з регульованим крутним моментом при жорсткому закручуванні 30 Нм, при м'якому - 15 Нм. Швидкозатискний патрон із автоматичної фіксації шпинделя Auto-Lock надійно тримає насадки з хвостовиками 1-10 мм.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Ключові особливості | Підсвічування |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента, зарядний пристрій, акумулятор, дриль, набір 7 свердел |
| Кількість акумуляторів | 2 шт |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 19 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Обертаючий момент | 30 Нм /при жестком / при мягком — 15 Нм |
| Потужність | 750 Вт |
| Призначення | професійний |
| Режим работы | свердління, закручування |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв |
- Цена: 5 049 ₴


