Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 18.8 см |
| - глибина | 7 см |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Ключові особливості | двухступенчатый редуктор |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 18 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2 |
| Рівень шуму | 90 дБ(А) |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1200 об/хв |
| Ширина | 25 см |
- Цена: 5 244 ₴


