Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 33.2 см |
| Внутрішня різьба шпинделя | M14 |
| - глибина | 23.6 см |
| Звуковий тиск | 86 дБ(А) |
| Ключові особливості | електронний стабілізатор, захист від перевантажень, плавний пуск, Регулювання оборотів |
| Колір | зелений |
| Максимальний діаметр свердла | 120 мм |
| Потужність | 960 Вт |
| Рекомендований об `єм перемішування суміші | 30 л |
| Рівень вібрації | 3.0 м/сек² |
| Рівень шуму | 97 дБ(А) |
| Тип | міксер |
| Швидкість обертання | 590 об/хв |
| Ширина | 29.2 см |
- Цена: 5 945 ₴


