Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний і потужний акумуляторний універсальний інструмент, який виконує будь-які бажання. Лаконічний ергономічний корпус для зручності роботи. Оптимальний крутний момент з 20 різними настройками. Швидке отримання результату і великий термін служби завдяки 2-швидкісному планетарному редуктору. Для загвинчування та свердління в деревині, металі та пластмасі. Power for ALL: один акумулятор і зарядний пристрій для всієї лінійки інструментів Home & Garden
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 1.5 Агод |
| Вага | 1.19 кг /с аккумулятором |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Діаметр шурупа (до) | 8 мм |
| Живлення | акумулятор |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Ключові особливості | м'яка рукоятка |
| Колір | зелений |
| Комплектація | зарядний пристрій, акумулятор, 1 акумуляторний блок, подвійна біта |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Напруга акумулятора | 18 В |
| Обертаючий момент | 30 Нм |
| Режим работы | свердління, закручування |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1450 об/хв |
- Цена: 5 611 ₴


