Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нова ручна дриль Einhell TC-ID 650 E з електронним регулюванням частоти обертання зроблена з ударостійкого ізольованого пластику. Призначена для виконання операцій свердління, ударного свердління, загвинчування і викручування в таких матеріалах як: дерево, метал, камінь, бетон. Ударний дриль Einhell TC-ID 650 E служить для виконання широкого спектру робіт, пов'язаних зі свердлінням. Тиха робота, електронний контроль швидкості і ергономічний дизайн забезпечують неутомливу роботу.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Вага (брутто) | 2.2 кг |
| Висота | 27.5 см |
| - глибина | 7 см |
| Додаткові характеристики | скоба для кріплення до поясу |
| Живлення | мережа 230 В |
| Ключові особливості | м'яка рукоятка, переключатель направления вращения право/лево, електронне регулювання швидкості |
| Колір | червоний |
| Комплектація | додаткова рукоятка, металевий упор глибини свердління |
| Максимальний діаметр свердла | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Режим работы | свердління, свердління з ударом |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 44800 |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Ширина | 23 см |
- Цена: 1 596 ₴


