Описание
Характеристики
Информация для заказа
Акумуляторна дриль Einhell TH-CD 12 Li mit 2. Akku- побутовий 2-швидкісний ручний акумуляторний інструмент, застосовуваний для свердління, загвинчування і викручування саморізів сталі та деревини. Акумуляторна дриль Einhell TH-CD 12 Li mit 2. Akku оснащена швидкозажимним патроном для швидкої і легкої зміни бура або біти. Під час зміни оснащення шпиндель автоматично блокується. Електроніка регулює швидкість обертання дрилі Einhell TH-CD 12 Li mit 2. Akku для оптимальної роботи з заготівлею з того чи іншого матеріалу. Крутний момент встановлюється в 19 + 1 положеннях. Вбудоване світлодіодне підсвічування полегшує роботу в умовах недостатньої освітленості.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Einhell |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Вага (брутто) | 2.4 кг |
| Висота | 30.5 см |
| - глибина | 29 см |
| Живлення | акумулятор/Li-Ion |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Ключові особливості | 2 швидкості, электронная регулировка скорости вращения, переключатель направления вращения право/лево, блокування шпинделя/автоматична, металевий редуктор, швидка зупинка |
| Колір | червоний |
| Комплектація | кейс для інструмента, зарядний пристрій, акумулятор/1 шт. Li-Ion, блок живлення |
| Кількість акумуляторів | 1 шт |
| Обертаючий момент | 24 Нм /макс. |
| Регулювання обертального моменту | 19/+1 |
| Тип | дриль-шуруповерт |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 1300 об/хв /макс. |
| Ширина | 10.2 см |
- Цена: 1 908 ₴


