Описание
Характеристики
Информация для заказа
Два режими роботи: свердління, свердління з ударом. Швидкозатискний патрон. Електронне регулювання швидкості свердління і кількості ударів в хвилину. Алюмінієвий корпус редуктора і цілісний корпус двигуна для роботи у важких умовах. Конструкція корпусу дрилі дозволяє зручно тримати її однією рукою при виконанні складних стельових робіт. Зручний великий курком вмикач з фіксацією у включеному положенні. Гумові вставки на корпусі і на задній рукоятці.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Додаткові характеристики | резиновые вставки на корпусе и на задней рукоятке |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| Звуковий тиск | 92 дБ(А) |
| Ключові особливості | регулювання частоти обертання, 2 робочих режими, фіксатор клавіші пуск, регулировка количества ударов в минуту |
| Комплектація | кейс для інструмента |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 710 Вт |
| Призначення | професійний, побутовий |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2/по металу |
| Рівень шуму | 103 дБ(А) |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 48000 |
| Швидкість обертання | 3200 об/хв |
- Цена: 5 144 ₴


