Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.7 кг /(брутто) |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Ключові особливості | реверс, м'яка рукоятка, регулировка оборотов с помощью колесика |
| Колір | зелений |
| Комплектація | обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента, бічна рукоятка |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 14 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 12 мм |
| Обертаючий момент | 1.5 Нм |
| Потужність | 800 Вт /(споживана)/560 Вт вихідна |
| Призначення | побутовий |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 45000 |
| Швидкість обертання | 3000 об/хв |
- Цена: 3 750 ₴


