Описание
Характеристики
Информация для заказа
Вузький і компактний корпус має міцний металевий корпус редуктора. Наднизький рівень вібрації. Двоступеневий редуктор. Електронне регулювання швидкості обертання. Швидкозатискний патрон.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.3 кг |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Ключові особливості | двухступенчатый редуктор, электронная регулировка скорости вращения |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 720 Вт |
| Призначення | професійний, побутовий |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2 |
| Рівень шуму | 80 дБ(А) |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 2900 об/хв |
- Цена: 8 099 ₴


