Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 22 см |
| - глибина | 7 см |
| Діаметр патрона | 13 мм /(1.5 - 13 мм) |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Колір | зелений |
| Комплектація | обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 720 Вт |
| Призначення | побутовий |
| Рівень вібрації | 13.0 м/сек²/ударне свердління по бетону, 3.0 м/сек²/cверление по металлу |
| Рівень шуму | 97 дБ(А)/звуковий тиск, 108 дБ(А)/звуковая мощность |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 58000 /(0 - 24.000 мин-1 - низкая скорость, 0 - 58.000 мин-1 - высокая) |
| Швидкість обертання | 2900 об/хв /максимально (0 - 1.200 мин-1 - низкая скорость, 0 - 2.900 мин-1 - высокая скорость) |
| Ширина | 37.2 см |
- Цена: 8 399 ₴


