Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дрель для свердління з надміцною алмазною коронкою, обладнаний потужним двигуном 1 700 Вт для рівномірного і точного свердління в цегляній кладці. Обладнаний механічною запобіжною муфтою, електронним обмежувачем крутного моменту і регулятором числа обертів. Система плавного пуску для придушення поворотного моменту, що крутиться при запуску і запобіганні ураження електричним струмом. Обмежувач крутного моменту забезпечує зупинку свердла для захисту користувача та інструменту від випадкового блокування свердла. Переривник замикання "на землю".
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 6.1 кг |
| Висота | 12.5 см |
| Габаритна довжина | 51.5 мм |
| Діаметр патрона | 132 мм //алмазное кольцевое сверло |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Комплектація | картонна коробка |
| Потужність | 1700 Вт |
| Тип | дриль |
| Швидкість обертання | 2300 об/хв |
| Ширина | 9 см |
- Цена: 38 600 ₴


