Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2.7 кг /в соответствии с EPTA |
| Висота | 396 см |
| Габаритна довжина | 267 мм |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /- 13 мм |
| Комплектація | інструкція, бічна рукоятка, картонна коробка, ключ для патрона |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 36 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень вібрації | 2,5 м/сек2 |
| Рівень шуму | 82 дБ(А)/звуковий тиск, 93 дБ(А)/звуковая мощность |
| Тип | дриль-міксер |
| Швидкість обертання | 600 об/хв /(холостой ход) |
| Ширина | 86 см |
- Цена: 4 999 ₴


