Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ударна дриль Makita HP1640 - це професійний інструмент для свердління з ударом, свердління і загвинчування. Нова система реверсу продовжує термін служби вугільних щіток, зберігає потужність при роботі в режимі реверсу. Конструкція корпусу дрилі дозволяє зручно тримати її однією рукою при виконанні складних стельових робіт. Дриль має великий курок вимикач для комфортної роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 22.2 см |
| - глибина | 30.3 см |
| Додаткові характеристики | ергономічний дизайн, противоскользящая резиновая накладка |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /13 |
| Живлення | мережа 220 В |
| К-ть швидкостей | 2 |
| Ключові особливості | реверс, електроніка для попереднього налаштування швидкості обертання, курковый переключатель |
| Колір | зелений |
| Комплектація | патрон з ключем, обмежувач глибини свердління, картонна коробка |
| Потужність | 680 Вт |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | ключовий |
| Частота ударів в хвилину | 44800 |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Ширина | 7.2 см |
- Цена: 4 111 ₴


