Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 22.2 см |
| - глибина | 30.3 см |
| Додаткові характеристики | ергономічний дизайн, противоскользящая резиновая накладка |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /13 |
| Живлення | мережа 220 В |
| Ключові особливості | реверс, електроніка для попереднього налаштування швидкості обертання, курковый переключатель |
| Колір | зелений |
| Комплектація | обмежувач глибини свердління, кейс для інструмента |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 16 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 30 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 13 мм |
| Потужність | 680 Вт |
| Тип | ударна дріль |
| Частота ударів в хвилину | 44800 |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
| Ширина | 7.2 см |
| Основные атрибуты | |
| Цвет | Зелёный |
- Цена: 5 590 ₴


