Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.2 кг |
| Діаметр патрона | 10 мм |
| Живлення | мережа 230 В |
| Ключові особливості | реверс, блокування кнопки включення |
| Колір | синій |
| Комплектація | кліпса для кріплення інструменту на ремінь |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 15 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 6 мм |
| Обертаючий момент | 12 Нм |
| Потужність | 350 Вт |
| Тип | дриль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Швидкість обертання | 4000 об/хв |
- Цена: 3 462 ₴


