Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Питание | Сеть 220В |
| Тип патрона | Ключевой |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 3 кг |
| Додаткові характеристики | блокування вимикача |
| Діаметр патрона | 1 мм /16 мм |
| Ключові особливості | реверс, м'яка рукоятка |
| Колір | синій |
| Комплектація | додаткова рукоятка |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 40 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 16 мм |
| Обертаючий момент | 11 Нм |
| Потужність | 850 Вт |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударна дріль/міксер |
| Швидкість обертання | 630 об/хв |
- Цена: 10 938 ₴


