Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Цвет | Синий |
| Питание | Сеть 220В |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Висота | 18 см |
| Габаритна довжина | 26.6 мм |
| Діаметр патрона | 1.5 мм /13 |
| Ключові особливості | реверс, регулювання обертального моменту, упор глибини, електронне управління, металевий патрон, м'яка рукоятка |
| Колір | синій |
| Комплектація | додаткова рукоятка, обмежувач глибини свердління |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління в деревині | 25 мм |
| Максимальний діаметр свердління в стали | 10 мм |
| Обертаючий момент | 10.8 Нм |
| Потужність | 600 Вт |
| Призначення | професійний |
| Тип | ударна дріль |
| Тип патрона | швидкозажимний |
| Частота ударів в хвилину | 44800 |
| Швидкість обертання | 2800 об/хв |
- Цена: 4 086 ₴


