
Karcher Генератор PGG 6/1 бензиновий, 230В + Мінімийка високого тиску
- Нет в наличии
- Код: 9.612-315.0
44 998 ₴
+380 (50) 493-57-57
- +380 (95) 173-28-41
- +380 (57) 720-43-44
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Синхронний генератор PGG 6/1 потужністю 5 кВт гарантує незалежне енергоживлення на будівельних майданчиках, у сільському та муніципальному господарствах. Великий 25-літровий бак забезпечує тривалий час роботи: до 10 годин (при повній потужності до 6,5 годин), у той час як міцна сталева рама, шини із захистом від проколів та складна ручка, що штовхає, забезпечують максимальну мобільність навіть у важких умовах експлуатації. Завдяки 2 розеткам із заземленням та 1 розетці для причепів (змінний струм, 1-фазний) з автоматичним регулятором напруги (AVR) апарат пропонує відповідні можливості підключення для роботи з різними інструментами та обладнанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Індикатор рівня палива | 1 /покажчик |
| Вага | 85 кг |
| Витрати палива | 3.8 л/год |
| Вихідна напруга | 230 В |
| Габарити | 740 x 525 x 655 мм Д x В x Ш |
| генератор | синхронний |
| Клас захисту | IP 23 |
| Кількість фаз | 1 фаза |
| Максимальна потужність | 5.5 кВт |
| Номінальна постійна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 5 кВт |
| Номінальна сила струму | 16.32 A |
| Об'єм двигуна | 390 см3 |
| Обсяг паливного бака | 25 л |
| Паливо | бензин |
| Потужність | 8.5 к.с. /11.6 (кВ/PS) |
| Пристрій | генератор |
| Розетки | 1 шт. 230 В - 16 A |
| Рівень шуму | 75 дБ |
| Тип ДВС | 4-х тактний |
| Тип генератора | бензиновий |
| Тип запуску | електростартер |
| Функції | Індикатор режиму роботи |
| Час безперервної роботи | 6.5 г /при 100% |
| Частота току | 50 Гц |
- Цена: 44 998 ₴

